הדפסות דיגיטליות

בית דפוס kwikkopy מתמחה בהדפסות דיגיטליות וכך מעניק הצצה לעתיד של התחום. בראש ובראשונה, צריך להבין שהדפסות מן הסוג הזה ייחודיות בכך שהן מקבלות את הקבצים לעבודה מתוך תוכנה ממוחשבת ולא בעותק פיזי. כאשר משתמשים בתקשורת בין מחשבים על מנת להעביר את הקבצים, המשמעות היא שניתן לתאם הדפסות דיגיטליות מכל מקום בעולם ולחסוך זמן, כסף והוצאות.

שנית, הדפסות דיגיטליות מתאפיינות בכך שהן מבוצעות ברזולוציה גבוהה. עוד לפני שמורידים את הקובץ לדפוס, מבצעים בו התאמות ושינויים ומשתמשים בסוגים שונים של תוכנות גרפיות על מנת לשדרג אותו. את התוצאות של השדרוג ניתן לראות בתוצר של הדפסות דיגיטליות – גם בבתי עסק כגון בית דפוס kwikkopy וגם אצל בתי עסק אחרים.

למי מיועדות הדפסות דיגיטליות?

הדפסות דיגיטליות הן העתיד של התחום משום שאפשר להזמין אותן בשורה ארוכה של סיטואציות. הנה למשל כמה מקרים שבהם הדפסות מן הסוג הזה יהיו הפתרון המומלץ על ידי אנשי המקצוע של בית דפוס kwikkopy:

א. הדפסת הזמנות – רוב בעלי האירועים הפרטיים מעדיפים כיום לתאם הדפסות דיגיטליות ולא הדפסות רגילות. מבחינת בעלי אירועים שגם ככה מתעסקים בתהליך ארוך שגוזל מהם זמן והוצאות, עם היכולת ליצור קשר עם בית דפוס ולקבל הזמנות איכותיות בתוך זמן קצר היא סיבה מספיק טובה לתת עדיפות לאפשרות הדיגיטלית על פני האופציה המסורתית.

ב. הדפסת פליירים ועלונים – לבתי עסקים כיום אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. אם בעלי עסקים רוצים למשוך את תשומת הלב של הלקוחות שלהם, עליהם לתאם הדפסות דיגיליות גם עבור פליירים ועלונים ולעצב אותם לפי הגוונים והצבע של הלוגו או החברה.

ג. חוברות הפעלה וספרי לימוד – בית דפוס kwikkopy למשל מתמחה בהדפסות דיגיטליות של חוברות הפעלה וספרי לימוד. כאן השאיפה היא לשלב צבעים ליצירת עומק וחדות, אך לעשות את זה באופן שלא יגרום למוסדות ציבור לחרוג מתוך מסגרת התקציב המצומצמת שלהם.

לסיכום, מעניין לעקוב אחר התחום של הדפסות דיגיטליות ועם בתי עסק כגון בית דפוס kwikkopy גם קל לעשות זאת.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
דילוג לתוכן