פינוי פסולת מחיר
כללי

פינוי פסולת מחיר

שירות ששומר על הסביבה נקייה

פינוי הפסולת הביתית שלנו מתבצע באופן קבוע על ידי הרשות העירונית. העירייה או המועצה המקומית משלמת לחברת פינוי פסולת מחיר שהוגדר מראש ובימים קבועים ולעתים כל בוקר, משאיות זבל מגיעות כדי לפנות את הזבל של כולנו. אם אדם ממוצע יוצר 2 קילו זבל ביום, ישנן תקופות מסוימות כמו תקופת שיפוצים או הקמה של בניינים חדשים יוצרים הרבה יותר זבל במקום אחד ספציפי. בעבר פינוי פסולת כזו היה מתבצע לשטחים פתוחים ללא בקרה והיום עניין זה הוא עבירה חמורה על החוק ויש צורך להציג פינוי פסולת לאתר מורשה לו צריך לדאוג הקבלן או בעל הנכס.

פינוי פסולת מחיר

כמה עולה פינוי פסולת?

  • לכל תחום פינוי פסולת מחיר משתנה בין חברה לחברה וגם לפי סוג הפינוי. כשאתם משפצים את הבית, השיפוצים יכולים להיות גדולים מאוד וארוכים או קצרים ודי פשוטים. את פינוי הפסולת תצטרכו להציג כבר בקבלה להיתר הבנייה בחתימה על טופס התקשרות וגם לאחריו כדי להיות מחוברים לתשתיות ולמרות מה שנדמה, המחיר לא גבוה במיוחד.
  • לפינוי פסולת מחיר גבוה יותר ככל שתצטרכו מכולה גדולה יותר. כך למכולת אשפה של 6 קוב תשלמו בערך 600 שקלים ולמכולת אשפה של 24 קוב תשלמו בין 2000 ל2500 שקלים. גם לשירותי פינוי פסולת אחרים מחירים משתנים כאשר שרוול לפינוי אשפה יכול לעלות יכול להיות בהבדלים של מאות שקלים בין חברה לחברה.
  • עוד אחד מהגורמים שמשפיעים על מחירה של פינוי פסולת הוא משך ההשכרה. ככל שתשכירו לטווח ארוך יותר המחיר יהיה גבוה יותר אך משתלם יותר. את פינוי האשפה יש לבצע במהלך העבודות ולא רק בסיום שלהן ובצורה כזו שתמיד יהיה מענה להיערמות של הפסולת הרבה בעיקר בעבודות בניין.

פינוי פסולת ביתית

פינוי פסולת שנוצרת מתהליכי בנייה ושיפוצים היא דבר שאתם צריכים לדאוג לו באופן אישי אך כל פסולת גדולה מאוד שאינה בגדר גודל סביר מצריכה מכם פינוי למקומות מסוימים. מומלץ מאוד ליצור קשר עם העירייה ולבדוק האם יש פינוי של פסולת גדולה בימים מסוימים בשבוע ובדרך כלל הדבר מתאפשר כחלק משירותי פינוי הפסולת הרגילים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

אולי גם תאהב...