כללי

על הסעות לילדים ודלק ידידותי לסביבה

באדיבות אור בוס- חברת הסעות בכל הארץ

אתם מתלבטים בין מספר חברות שמספקות שירותי הסעות תלמידים, ובצדק רב מבחינתכם. כשאתם מפקידים את הילדים שלכם בידי חברת הסעות ,סימן שאתם בוטחים במנהלי ונהגי החברה, שהילדים שלכם יגיעו בשלום לבית ספר וגם יחזרו בשלום הביתה. לצד מאפיינים שתמיד נבדוק בחברת ההסעות כמו פעילות רישיון, מקצועיות הנהגים, עבר קודם, וכיו"ב – חשוב מאד גם לזכור כי שירותי הסעות לילדים ותלמידים, צריכים להיות, אך ורק עם רכבים שמשתמשים בדלק ידידותי לסביבה.

מה החשיבות של הדלק הנקי?

  • מהו דלק ידידותי לסביבה? – מדבור על חומרי דלק שנקראים לעתים גם דלק נקי. הכוונה היא בעצם לדלק, שמזהם ברמה מינימלית ככל האפשר. יש לציין לא מדובר בהכרח על רכבים עם מנגנון לחיסכון בדלק, אבל כן על חומרי דלק שבתהליך הבעירה שלהם, יזהמו מעט יחסית. מדובר על חומרי דלק שיכללו כמות מינימלית של גופרית, ולרוב גם על חומרי דלק אשר לא כוללים את התוספת של העופרת. כך, הסביבה מזוהמת פחות.
  • ומה הקשר לילדים? – הסיבה לכך שחשוב שרכבי ההסעות לילדים יעבדו על דלק נקי היא פשוטה מאד. דמיינו שכל הילדים כעת עומדים בתחנת האיסוף ועולים על האוטובוס. בינתיים, אם האוטובוס פולט החוצה חומרים מזהמים – הדבר יכול לפגוע בבריאות של הילדים שכלם באופן משמעותי. יש לזכור כי גוף הילדים רגיש יותר, ובריאות אף יכול להתפתח זיהום, עקב הדלק הרעיל.
  • אחוזי זיהום גבוהים – עד כמה זה משמעותי? יש לזכור כי כיום, החומרים שמזהמים יותר מכל דבר אחר – הם חומרי דלק רעילים שלא עומדים בתקנים הדרושים. התברר שהם אף מזהמים יותר מתחנות כוח שלמות!

ולכן לא מתפשרים בנושא

על כן, כשאתם באים לבחור חברת הסעות לילדים ולתלמידים, כדאי לוודא עם ההנהלה, מהם חומרי הדלק שבהם עושים שימוש ברכבי ההסעות, כך תוכלו להיות בטוחים שגם כשהילדים עומדים ליד רכב ההסעות – הם לא סופגים חומרים רעילים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
על הסעות לילדים ודלק ידידותי לסביבה, 10.0 out of 10 based on 1 rating

אולי גם תאהב...